Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Záhradné relaxačné ležadlo

Ležadlo na relax do záhrady

Aj na vašej záhrade si môžete vytvoriť miesto, kde sa bude luxusne relaxovať. Nie je nad to, keď si počas krásnych teplých dní môžete vyjsť na čerstvý vzduch a odpočinúť si od všetkých každodenných starostí. Pomôžeme vám vytvoriť miesto, ktoré si zamilujete. Každý by mal mať svoju oázu pokoja a odpočinku, kde sa vie vždy výborne odreagovať.

K tomu skvele poslúži záhradné relaxačné ležadlo na hojdanie. Počas tohto pohybu má telo pocit, že sa vznáša, cítime sa tak slobodne a ľahko. Zrazu sú všetky starosti preč. Užite si aj vy tento jedinečný pocit, ktorý vám pomôže čeliť všetkým nepríjemnostiam. Tu sa skvele odbúrava stres a napätie.

Stále viac ľudí dáva prednosť hojdacím ležadlám pred sieťami. Objavili všetky výhody a využívajú komfort, ktorý tu majú. Ležadlo má skvelé polstrovanie a je maximálne pohodlné. Nikde vás nebude nič tlačiť ani škrtiť. Je tu dostatok priestoru pre vašu maximálnu spokojnosť.

Všetky skvelé vlastnosti relaxačného ležadla navyše podčiarkuje jeho dizajn. Vďaka nemu získate na svoju záhradu jedinečný doplnok, ktorý si zamiluje celá vaša rodina.

Ležadlo je vhodné pre všetky vekové kategórie a má pomerne vysokú nosnosť. Môžete si ho upevniť kamkoľvek chcete a užívať si zaslúžený odpočinok v súkromí.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

OTAwZTZl