Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Záhradné hojdacie ležadlo

Hojdacie ležadlo na záhradu

Nie je nič lepšie ako si užívať príjemný relax na vlastnej záhrade a v pohodlnom hojdacom kresle. Tu dokonale zabudnete na všetky starosti a získate novú energiu do ďalších dní. Nie je nad to, keď si po práci ľahnete na záhradné hojdacie ležadlo a necháte sa pohojdávať a uspávať. Tu sa najlepšie odpočíva. Naviac má ležadlo veľa praktických výhod a elegantný vzhľad.

Veľa ľudí podľahlo hojdacím sieťam, ale ležadlo je ich vylepšenou verziou. Je priestrannejšie a pohodlnejšie. Môžete ho umiestniť kamkoľvek do interiéru alebo exteriéru. Manipulácia s ním je jednoduchá.

Ak hojdacie ležadlo umiestnite na záhradu, môže vás nepríjemne oslňovať ostré slnko. Aj na to sme mysleli, preto sme ležadlo doplnili o striešku, ktorá vás ochráni.

Môžete si tu čítať alebo pracovať a pritom príjemne relaxovať. Všetky tieto skvelé vlastnosti podtrhuje veľmi elegantné riešenie, ktoré dáva tomuto nábytku jedinečný vzhľad. Získate tak veľmi praktický a zároveň dizajnový doplnok pre svoju záhradu. Môžete relaxovať v súkromí a užívať si pohodu, na ktorú máte nárok. Každý človek by si mal vedieť nájsť chvíľku pre seba a odpočinúť si, najlepšie práve v záhradnom hojdacom ležadle so strieškou proti nepríjemnému ostrému slnku.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

OTkwN