Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Vyberáme ležadlo

Výber ležadla a hojdacieho kresla na relax

Mať záhradu s vlastnou oázou pokoja, kde si môžete kedykoľvek úžasne oddýchnuť, je snom každého z nás. Bez ohľadu na to, čo robíme, si všetci bez rozdielu zaslúžime odpočinok. Pomôcť nášmu unavenému telu, ale aj duši, by malo byť pre každého z nás povinnosťou, na ktorú nesmieme zabúdať. Ak budeme nášmu telu oplácať jeho silu a výdrž kvalitným odpočinkom, potom máme záruku, že nás len tak niečo nezloží. Aj v tejto modernej a uponáhľanej dobe si musíme nájsť čas na relax. K tomu vám môžu výborne poslúžiť veľmi praktické hojdacie ležadlá a kreslá.

Pre vás to najlepšie

Ako ideálny obraz skvelého relaxu sa nám vybaví hojdacie ležadlo alebo kreslo, slnečné počasie a pokoj. Konečne zaslúžený odpočinok. Ak uvažujete nad tým, že si zaobstaráte tento výnimočný doplnok aj k vám na záhradu, potom s touto investíciou rozhodne neváhajte. Za skvelú cenu si totiž do svojho domova zaobstaráte niečo, čo vám úplne zmení vašu predstavu o odpočinku. Nie je nad to, keď si ľahnete do hojdacieho ležadla či kresla na záhrade alebo na terase. Výhodou je, že ich môžete umiestniť kamkoľvek. Skvele sa hodia ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Elegantné dizajnové prevedenie vám zaručuje, že sa stanú naozaj štýlovým doplnkom.

Ideálna voľba na relax

Zaručujeme vám, že hojdacie ležadlá a kreslá sú miestom dokonalého pohodlia. Môžete tu pracovať alebo si čítať, relaxovať. Tu si skvele užijete teplé dni a vôňu čerstvého vzduchu. Vďaka polstrovaniu nemusí odpočinok na záhrade skončiť ani po letnom období. Navyše nie je problém ležadlo alebo kreslo kedykoľvek kamkoľvek presunúť. Výborne bude ladiť aj vo vašom dome. Svoje využitie našli tieto kusy nábytku tiež na terasách alebo v zimných záhradách. Môžete si ich dať všade tam, kde chcete relaxovať a kde to máte radi.

Dokonalé po všetkých stránkach

Možno poznáte relax v hojdacích sieťach, ale toto prevedenie znamená nový a ešte pohodlnejší spôsob odpočinku. Výborne praktické, ale aj estetické vlastnosti robia z týchto kusov nevyhnutné doplnky do každej domácnosti. Sú zdokonalením hojdacích sieti. Majú všetko, čo od miesta na relax očakávate. Sú pohodlné, priestranné, dizajnové a veľmi praktické. Hojdanie vás privedie na iné myšlienky, odpútate sa od každodenných starostí a načerpáte novú silu. Nepotrebujete špeciálne miesto na umiestnenie hojdacieho kresla alebo ležadla.

Pokiaľ chcete svojmu telu dopriať zaslúžený odpočinok, potom by ste mali vážne uvažovať nad tým, že sa hojdacie kreslo alebo ležadlo čoskoro objaví aj u vás doma. Ak máte drevený strop, potom nie je problém umiestniť ležadlo alebo kreslo taktiež do bytu. Rozhodne nebudete ľutovať.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

ODM4M