Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Tip na hojdacie ležadlá

Rady k výberu hojdacích ležadiel a kresiel na záhradu

Chcete si na záhrade vytvoriť skvelé miesto na relax, ale neviete, čo vám ešte chýba k úplnej dokonalosti? Hľadáte spôsob, ako mať na vašej záhrade miesto, kam si môžete ísť kedykoľvek oddýchnuť? Pokiaľ je aj vaším snom mať svoju oázu, kde vám bude príjemne, potom rozhodne zvažujte obstaranie si hojdacieho ležadla alebo kresla. Sú to jedinečné doplnky, v ktorých sa budete cítiť skvele. Tu si konečne oddýchnete od každodenných starostí a problémov. Máme pre vás niekoľko tipov, ako vybrať to najlepšie riešenie.

Hojdacie ležadlá

Každý z nás určite pozná fenomén posledných rokov, ktorým boli hojdacie siete. Upevnenie nebolo nikde problémom a relaxovať ste tak mohli takmer všade. Pohodlie, ktoré siete poskytujú, si zamilujete. Cítite sa slobodne, príjemne a odpočinok vám dodá veľa novej energie. Vo svojej praktickosti však hojdacie siete úplne predbehli hojdacie ležadlá. Sú skvelé, nakoľko ich môžete využívať aj počas chladných dní. V sieti by vám bolo naozaj chladno. Hojdacie ležadlo má tiež tú skvelú vlastnosť, že sa jedná o dokonalý dizajnový doplnok. Jeho prevedenie vám umožní umiestniť ho takmer kamkoľvek. Je ľahko zmontovateľný. Tento praktický a zároveň elegantný doplnok dá vašej záhrade jedinečný vzhľad. Odpočinok tu je nepredstaviteľne príjemný. Môžete si tu čítať, relaxovať, rozprávať sa s priateľmi a pod. Tu prídete na iné myšlienky, zbavíte sa každodenného stresu a problémov. Polstrované ležadlo zaisťuje maximálny komfort. Nič vás netlačí, cítite sa ako v bavlnke. Hojdacie ležadlá FLORIDA sú tiež doplnené o striešku proti slnku, takže vás nebudú páliť ostré lúče slnka. Všetko je vytvorené tak, aby vám tu nič nechýbalo a bolo vám tu naozaj skvele. S nami si vytvoríte luxusné relaxačné miesto aj na vlastnej záhrade.

 

Hojdacie kreslá

Hojdacie kreslo je veľmi podobné sieti len s tým rozdielom, že je oveľa priestrannejšie a pohodlnejšie. Vďaka lepšiemu upevneniu sa vám tu nemôže stať, že sa zamotáte ako larva. Závesné hojdacie kreslo je komfortným miestom pre každého. Výborne sa tu relaxuje. Vďaka veľkému vankúšu, ktorý je súčasťou, vás nebude nikde nič tlačiť. Navyše sa vďaka skvelému dizajnovému prevedeniu hodí všade! Môžete ho upevniť vonku i vo vnútri. Záleží len na vás, kde si chcete vytvoriť jedinečné miesto k odpočinku. Hojdacie kreslo sa stane vyhľadávaným miestom celej vašej rodiny. Kto by si nezamiloval príjemný relax v súkromí svojho domova!

 

Relax pre každého

Vyberte si, čo najviac vyhovuje vašej predstave o najlepšom odpočinku. Tu vám bude naozaj príjemne. Môžete si tu užívať každú voľnú chvíľku. Prídete na iné myšlienky a výborne si odpočinie telo i duša. Tieto výrobky sú výborným prostriedkom na odbúravanie stresu a napätia.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

NTZhOWUz