Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Detské rastúce stoličky » Nastaviteľné sedačky pre deti

Výškovo nastaviteľná sedačka pre deti s ľahkou údržbou

Ak chcete, aby sa vaše dieťa naučilo správnym stravovacím návykom, tak mu u nás kúpte nastaviteľnú sedačku. Vďaka tejto sedačke budete mať dieťa pri stole pod dohľadom, môžete mu pomáhať s jedlom, ale hlavne si osvojí vďaka pozorovaniu správne sedenie pri stole, porciovanie jedla či držanie príboru a hlavne si užije atmosféru, kedy je rodina spolu. To určite oceníte nielen pri nástupe vášho miláčika do škôlky, ale v budúcnosti aj samotné dieťa.

Naše sedačky sú výnimočné tým, že ich môžete nastaviť na požadovanú výšku, čo vám určite príde vhod aj v neskoršom veku dieťaťa.

Detská nastaviteľná sedačka vhodná pre malé deti aj školákov

Ponúkame vám detskú nastaviteľnú sedačku, ktorú určite ocení nielen vaše dieťa, ale hlavne vy, pretože nemusíte kupovať stále nové a nové sedačky, nakoľko naše sedačky si môžete nastaviť podľa výšky dieťaťa. Preto stoličku dieťa využije od doby, kedy začne samostatne sedieť až po školské roky, kedy ju môže využiť aj u svojho písacieho stola.

V neposlednom rade dbáme na kvalitný materiál, z ktorého je sedačka vyrobená a taktiež stabilitu daného výrobku, nakoľko je zdravie dieťaťa pre nás veľmi dôležité.

Nezabudli sme ani na ľahkú údržbu sedačky, ktorá sa dá ľahko zotrieť handričkou.

Tiež design sedačky je veľmi moderný a určite si nájde svoje miesto v každej modernej domácnosti a všade tam, kde sú deti a ľudia, ktorí sa namiesto zháňania nových sedačiek s rastom detí chcú radšej venovať samotnému dieťaťu.

 


 

naša cena 89 €

skladom

MDdjZ