Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 210 €
skladom
naša cena 220 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Luxusné drevené ležadlo

Luxusní lehátko ze dřeva

Dajte svojej terase nový rozmer a doplňte ju o luxusné drevené hojdacie ležadlo. Vďaka jednoduchej manipulácii ho môžete umiestniť takmer všade. Skvele sa hodí do interiéru aj exteriéru.

Vytvorte si miesto na odpočinok tam, kde to máte najradšej. Na terase máte istotu, že tu môžete oddychovať za každého počasia. Hoci je hojdacie ležadlo doplnené o striešku proti slnku, proti iným nešvárom počasia vás neochráni. Lepšie bude, keď ho umiestnite do krytého priestoru, aby ste neprišli o možnosť relaxovať za každého počasia.

Na vašej terase sa bude toto dizajnové ležadlo z kvalitného materiálu skvele vynímať. Jedná sa o veľmi elegantné riešenie pre váš odpočinok. Zabudnite na starosti a pohojdávajte sa tak, ako je vám to príjemné. Osloboďte sa od všetkých problémov. Nie je nič príjemnejšie než sa uložiť na veľmi pohodlné a elegantné hojdacie kreslo, kde vždy naberiete novú silu a energiu. Nájdite si pre seba chvíľku a vymedzte ju k odpočinku, ktorý si zaslúžite. Musíte si vedieť nájsť čas aj pre seba. Je dobré si vziať knihu alebo časopis a aspoň niekoľko minút relaxovať vo veľmi pohodlnom a elegantnom hojdacom ležadle.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

NWVkM2I