Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Hojdacie ležadlo zo smrekovca

Smrekovcové hojdacie ležadlo na relaxáciu

Ak hľadáte dizajnové a praktické miesto na oddych, potom by vašej pozornosti rozhodne nemalo uniknúť hojdacie ležadlo. To spája vlastnosti ležadla a hojdacej siete a vytvára tak dokonalé miesto na relax. V unikátnom prevedení je navyše aj veľmi elegantným kúskom.

Konštrukcia je vyrobená z masívneho smrekovca, čo zaisťuje vysokú nosnosť a kvalitu. Vďaka jednoduchej a rýchlej montáži si môžete užívať odpočinku kdekoľvek. Najviac je celá konštrukcia doplnená o striešku, ktorá vás chráni pred nepríjemným a ostrým slnkom. Hojdacie ležadlo tak môžete kedykoľvek umiestniť na svoju záhradu a užiť si odpočinku v súkromí. Jedinečné vlastnosti oceníte aj vy.

Investujte do nábytku, ktorý prinesie odpočinok vášmu telu i duši. Tu sa výborne skoncentrujete. Môžete tu pokojne pracovať, čítať si alebo len odpočívať. Vďaka polstrovaniu sa tu budete cítiť naozaj skvele. Doprajte si maximálny komfort za skvelú cenu.

Luxusné hojdacie ležadlo zo smrekovca môžete umiestniť na záhradu, terasu alebo do zimnej záhrady. Záleží len na vás, aké prostredie vám najlepšie vyhovuje a kde si vytvoríte svoju oázu pokoja a odpočinku.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

OWNiZDMyZG