Kontakty

Dream Trade s.r.o.
Horní 557
54103 Trutnov
tel: +420 777 705 171
houpanicko@gmail.com
Neváhejte nás kontaktovat!

Najpredávanejšie

naša cena 220 €
skladom
naša cena 210 €
skladom

Úvod » Relaxačné kreslo a ležadlo » Drevené záhradné ležadlo

Záhradné ležadlo z dreva

Hojdacie ležadlo by nemalo chýbať na žiadnej záhrade! Veľa z nás si nevie nájsť čas na odpočinok. Ženieme sa vpred, chceme kariéru a zisky ale zabúdame na to, že je potrebné taktiež zvoľniť a uľaviť svojmu unavenému telu.

Máme pre vás možnosť, ako poskytnúť svojmu telu i duši zaslúžený relax. Kúpte si na svoju záhradu lacné drevené hojdacie ležadlo, ktoré vás aspoň na chvíľu prenesie do bezstarostného sveta. Nájdite si vždy niekoľko minút a ponorte sa do báječného odpočinku. Vaše telo vám bude vďačné.

Ak poznáte hojdacie siete, potom viete aj o ich prednostiach. Drevené hojdacie záhradné ležadlo je však zdokonalením týchto predností a je doplnené o rad ďalších praktických vecí. S ležadlom sa ľahko manipuluje, môžete ho umiestniť kamkoľvek. Naviac má tiež veľmi pohodlné polstrovanie, ktoré ešte zvýši váš pôžitok z relaxácie na ňom.

Záhradné ležadlo má všetko, čo potrebujete k dokonalému odpočinku. Tu naberiete potrebnú energiu do ďalších dní. Kúpou hojdacieho ležadla investujete aj do svojho zdravia. Získate dizajnový doplnok a zároveň zdraviu prospešnú vec.


 

naša cena 329 €

skladom


 

naša cena 134 €

skladom

YTIwYmFmO